Корзина
Нет отзывов, добавить
+38(098)152-04-05
+380503003447
+380501632000
Вентиляция кондиционирование отопление водоподготовка "под ключ"
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Инфракрасные керамические панели

ІНФРАЧЕРВОНІ ОБІГРІВАЧІ ТЕПЛОКЕРАМІК ВИКОРИСТОВУЮТЬ В ЯКОСТІ ОСНОВНОГО АБО ДОДАТКОВОГО ОПАЛЕННЯ. КЕРАМОПАНЕЛІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ У БУДЬ-ЯКИХ ПРИМІЩЕННЯХ

• Обігрів дачі. За допомогою регулятора запрограмуйте мінімальну температуру повітря, коли вас немає на місці і включення Теплокерамік на повний обігрів за кілька годин до вашого приїзду. Результат – в будинку тепло і комфортно, а сумарні робочі години і витрати електроенергії – мінімальні.

• Обігрів квартир. 15-ти міліметрові квадратні і прямокутні електричні обігрівачі Теплокерамік встановлюють в невеликих квартирах з метою економії простору. Для великих кімнат купують керамопанелі більшої потужності. Панелі Теплокерамік не бояться бризків води, тому їх сміливо можна встановлювати в санвузлах і приміщеннях з підвищеною вологістю.

• Комплексні рішення для багатоповерхових будинків. Забудовники відмовляються від громіздких і дорогих котлів та неекономних конвекторів. Вони використовують керамічні панелі, як готове рішення для опалення будинків. Вартість обладнання на будинок обмежується закупівлею самих панелей, з’єднувальних проводів і регуляторів. А сам монтаж опалення проходить в два-три кроки: зробили розводку під керамопанелі, встановили обігрівачі, вивели кожну кімнату на свій регулятор. Регулятор – контролює температуру приміщення і економить мешканцям електроенергію.

• Опалення робочих приміщень. Для офісів, ресторанів, салонів, де тарифи на електроенергію та опалення набагато вищі, ніж у житлових комплексів актуально використання бюджетних обігрівачів Теплокерамік. Зручно програмувати включення опалення за пару годин до приходу персоналу на роботу і його вимикання після закінчення робочого дня. Важливу роль відіграє і зовнішній вигляд електронагрівачів. Панелі завдяки своїм мармуровим забарвленням і товщині вписуються в інтер’єри, де важливо витримати один стиль в дизайні.

• Опалення соціальних об’єктів: садочки, школи, лікарні.Для таких установ, нарівні з економією електроенергії стоїть безпека і екологічність опалення. Теплокерамік ТС, ТСМ виготовляють з натуральних матеріалів. Лицьова сторона – керамограніт (пресована гранітна крошка з сумішшю глини, піску та інших домішок). Нагрівальний елемент закритого типу без доступу до нього кисню. Це забезпечує комфортне тепло, без сухості повітря і неприємних запахів. Всі обігрівачі Теплокерамік довгохвильові – безпечні для здоров’я, не викликають нагрівання органів і тканин людини. Керамічні електропанелі ТСМ мають захист від дітей. Є можливість контролювати ступінь нагрівання поверхні панелі, додатково встановивши регулятор потужності або регулятор температури.

• Опалення нестандартних приміщень. Обігрівальні керамічні інфрачервоні панелі замовляють для опалення церков, соборів і будівель з високими стелями, де конвекційний спосіб обігріву використовувати недоречно і неекономно. Для таких об’єктів, з високими стелями, головне правильно розрахувати необхідну кількість опалювальних приладів, виходячи з кубатури приміщення.

 

1 2

1. Нагрівач – ніхромова нитка в подвійній ізоляції. Як правило, використовується в доменних печах, робочі температури яких в тисячі разів вище, ніж в обігрівачі. Завдяки цьому термін служби панелі від 30 років. Подвійна ізоляція нагрівального елементу повністю виключає ризики пов’язані з перепадами напруги, перегріванням і короткими замиканнями

2. Лицьова сторона – керамограніт. Це пресована гранітна крошка з домішками піску, глини та інших компонентів. Для лицьового боку був обраний саме цей матеріал, тому що він міцний і довговічний, не схильний до руйнування під впливом вологи і високих температурних показників. Керамоплита покривається шаром глазурі, товщиною 1,5 мм, який робить її поверхню глянцевою і стійкою до ударів.

3-4. Внутрішнє наповнення – сендвіч з декількох шарів ізолюючих та термостійких матеріалів. За рахунок цього забезпечується різниця температур лицьової (85 ℃) і задньої стінки обігрівача (50 ℃).

5. Спеціальний чотирьохкомпонентний екологічний розчин, яким з’єднуються всі елементи обігрівача. При його застиганні, панель перетворюється в моноліт. Завдяки з’єднувальному розчину нагрівальний елемент надійно закріплений і не контактує з повітрям, що усуває можливість його пошкодження.

6. Корпус – металевий. Товщина металу 1 мм – забезпечує міцність і довговічність обігрівача. Подвійне фарбування корпусу всередині і зовні з подальшим запіканням в спеціальній печі зумовлює його стійкість до зовнішніх впливів температур і вологості. Фарба – порошкова італійська.

7. Інфрачервона хвиля. Довжина – 8,33 мкм. Безпечна та комфортна для людини. Аналог хвилі, яку випромінює «російська піч» або камін з каменю. Інтенсивно і глибоко прогріває стіни приміщення. За рахунок цього тепло зберігається тривалий час. Довгохвильові інфрачервоні обігрівачі мають корисний вплив на здоров’я людини, підвищують імунітет і прискорюють процес регенерації клітин.

ПОРІВНЯННЯ ТЕПЛОКЕРАМІК С ГАЗОВИМ ОПАЛЕННЯМ БУДИНКУ

ЩОМІСЯЧНІ ВИТРАТИ

Для об’єктивності прорахунку використовували одні й ті ж вихідні дані:

Вид опалення- основне опалення.
Температура повітря на вулиці в- зимовий періодзимовий період градусів (середня t).
Температура повітря в приміщенні – плюс 21-23 градуси.
Характеристики будинку:цегляний будинок 100 м2, стіни – півтори цегли, висота стелі – 2,5 м.,2,5 м., вікна з подвійним склопакетом.

Опалення за допомогою Теплокерамік
Для обігріву 1 м2 площі за допомогою панелей витрачається 50 Вт электроэнергии – норма для обігріву приміщення з невеликими тепловтратами.
Рахуємо витрати: обігрів 1 м2 Х площа будинку Х 8 робочих годин на добу (стільки працюють обігрівачі при вихідних даних) х30 днів і отримуємо щомісячні витрати електроенергії. Залишається помножити на тариф.

Опалення газом.
Для обігріву газом використовували статистику 5 будинків з площею 100 м2 і витраченими середньомісячними об’ємами газу – 400 м3  (статистика за 7 опалювальних місяців з жовтня по кінець квітня).400 м3 газу помножили на тариф і отримали витрати для обігріву приміщення газом.

ПОРІВНЯННЯ ІНФРАЧЕРВОНОЇ КЕРАМІЧНОЇ ПАНЕЛІ ТЕПЛОКЕРАМІК З ОПАЛЕННЯМ КОНВЕКЦІЙНОГО ТИПУ

Основна відмінність між Teploceramic і конвекційним опаленням – різні принципи роботи


Вихідні дані для порівняння:
Вид опалення – основне.
Характеристики приміщення: утеплені стіни, висота стелі – до 3 м, вікна – подвійний склопакет.

Обігрівачі Teploceramic. Інфрачервоні панелі нагрівають стіни, і навколишні предмети. Електроенергія, яку споживає панель, повністю витрачається на обігрів приміщення і людей. Після прогріву, обігрівач буде вмикатися рідко і тільки для підтримки температури, тепло утримують стіни.

Конвекційне опалення. Конвектори нагрівають повітря. Теплі повітряні маси піднімаються вгору, холодні – опускаються вниз, температура під стелею вище, ніж на рівні людини. В результаті: вам ще холодно, а в районі стелі скупчується тепле повітря. Нагріте повітря, завдяки своїм властивостям, швидко остиває і конвектору потрібно частіше вмикатися для підтримки тепла в приміщенні. Крім того, тепле повітря через систему вентиляції виходить назовні – ви обігріваєте вулицю, а не своє житло. Це означає, що конвектор споживає десь на 25% більше електроенергії, яка витрачається даремно.

ПОРІВНЯННЯ ТЕПЛОКЕРАМІК З ІНШИМИ ВИДАМИ ОПАЛЕННЯ

Аналогічні результати в розрізі ефективності та економії отримуємо при порівнянні інфрачервоних обігрівачів з іншими видами опалювальних приладів. Зведені результати можна побачити в наступній таблиці:

 

Котел газовий, електричний, твердопаливний

        Масляний обігрівач

    Конвекторний обігрівач

ВАРТІСТЬ ОБЛАДНАННЯ

$ $$$ $$ $$

ЩОМІСЯЧНІ ВИТРАТИ

$ $$$ $$$$ $$$$

ДИЗАЙН ТА КОМПАКТНІСТЬ

  

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА

    

ГАРАНТІЯ

5 Років 1 Рік 1 Рік 1 Рік

ТЕРМІН РОБОТИ

30 Років 15 Років 15 Років 15 Років

НАДІЙНІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

  
 

Вибираючи для локального обігріву або основного опалення керамічний обігрівач Teploceramic ви отримуєте:

• Якісний обігрівач за доступною ціною.

• Економію електроенергії.

• Інфрачервоний обігрівач, як гармонійний елемент дизайну.

• Оздоровлюючий ефект «стоунтерапії».

• Насичене киснем, без сторонніх запахів повітря в кімнаті.

• Швидкий монтаж.

• Відсутність необхідності в дозвільній документації.

БЕЗПЕКА ІНФРАЧЕРВОНОГО ОБІГРІВАЧА ТЕПЛОКЕРАМІК

Нагрівальний елемент закритого типу. Подвійна ізоляція нагрівача забезпечує безпеку приладу без ризиків перегрівання і замикання. Ступінь захисту (IP 54) допускає використання керамічного обігрівача в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Всі моделі ТСМ мають кріплення зі спеціальними захисними фіксаторами. Зняти обігрівач з кронштейнів, потягнувши його на себе – неможливо. Кріплення лінійки ТСМ  були спеціально розроблені з метою підвищення безпеки експлуатації панелі.

Панель не боїться перепадів напруги.  Всі продукти мають II клас захисту – нагрівальний елемент захищений подвійним шаром ізоляції. Це повністю виключає пробиття струму «на корпус». Ви можете сміливо залишати обігрівач ввімкненим, навіть якщо плануєте поїхати на тривалий час.  

Всі прилади комплектуються трьохдротяним шнуром. Штепсельне з'єднання так само має заземлюючий контакт. Тому будь-яке пошкодження внутрішньої ізоляції виключає виникнення напруги на металевому корпусі обігрівача.

Панель працює безшумно.

Температура задньої стінки панелі 50 С – 60 С. Це означає, що стіна, на якій висить обігрівач, ледь нагрівається. Електричну панель можна монтувати в дерев'яних будинках без ризику пересихання деревини. Температура лицьового боку приладу – в межах 80 С – 85 С. Дотик до панелі виключає можливість отримати опіки – тепло нагрітого каменю.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ КЕРАМІЧНОГО ОБІГРІВАЧА TEPLOCERAMIC

Випромінювані панеллю інфрачервоні хвилі, довжиною 8,33 мкм – безпечні для людини. Комфортне тепло від нагрітого каменю. 

У виробництві обігрівача використовують екологогічні і безпечні матеріали високої якості. 
Керамограніт – має низький радіаційний фон.
Ніхром – в подвійній ізоляції.
Італійські порошкові фарби.

Електрика – єдине найбільш чисте джерело енергії, який виключає нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Монолітна конструкція керамопанелі перешкоджає доступу повітря до нагрівального елементу. Результат – не спалюється кисень, відсутня необхідність в постійному провітрюванні приміщення.

Температура обігрівача в межах 80 С –  85 С. Це забезпечує збереження комфортного рівня вологості в приміщенні. Повітря непересушене, а відповідно – не пересихають слизові, не виникає ефекту сухої шкіри рук і обличчя.

На відміну від конвектора, інфрачервоний обігрівач не піднімає пил. Повітря в приміщенні, що обігрівається завжди залишається чистим і свіжим.